Usługi

Komunikat o błędzie

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters w drupal_get_feeds() (linia 394 z /includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w _menu_load_objects() (linia 569 z /includes/menu.inc).

Oferujemy kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych w szczególności prowadzenie:

ksiąg rachunkowych

zobowiązane są spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, akcyjne, komandytowe, inne osoby prawne oraz osoby fizyczne i spółki cywilne po przekroczeniu progów określonych w stosownych przepisach. Zapewniamy pełną obsługę księgową spółek prawa handlowego, stowarzyszeń poprzez: prowadzenie ewidencji księgowych, prowadzenie rejestrów VAT, sporządzanie deklaracji, wypełnianie sprawozdań statystycznych, sporządzanie sprawozdań finansowych oraz bieżącą kontrolę należności i zobowiązań. Pomagamy także w zakładaniu spółek i rejestracji ich w KRS, urzędzie skarbowym i ZUS, opracowaniu Zakładowego Planu Kont i Polityki Rachunkowości,

księgi podatkowej

dla małych i średnich firm, które ze względu na formę prawną i rozmiar działalności mają prawo skorzystać z tej uproszczonej formy rozliczeń, mogą to być osoby fizyczne, spółki cywilne i spółki jawne. Księgowość uproszczoną można prowadzić w oparciu o podatkową księgę przychodów i rozchodów, jak również ewidencje ryczałtowe oraz dodatkowo wymagane do nich ewidencje środków trwałych, wyposażenia, VAT. Rozpoczynającym działalność pomożemy w wyborze korzystniejszej formy opodatkowania,

obsługi kadrowo-płacowej

w tym sporządzanie: list płac, imiennych raportów osób ubezpieczonych (RMUA), deklaracji ZUS, deklaracji podatku od osób fizycznych (PIT 4), deklaracji PFRON, przekazywanie drogą elektroniczną dokumentów ZUS, nadzór nad dokumentacją kadrową - w tym przygotowanie akt pracowników przyjmowanych do pracy.

Go to top